Betaverze

První vlna uzavřené betaverze Call of Duty: WW2 bude spuštěna v pátek 25. srpna 2017 v 19:00 (našeho času) pro majitele konzolí Playstation 4. Ukončena bude ve stejný čas v pondělí 28. srpna 2017. Druhá vlna betatestingu započne 1. září 2017 v 19:00 pro Playstation 4 a Xbox ONE. Končí ve stejný čas v pondělí. V otázkách a odpovědích (viz. níže) se můžete seznámit s veškerými dostupnými informacemi či potencionálními problémy.

Jak získám přístup do uzavřené betaverze Call of Duty: WW2?
Pro přístup do uzavřené betaverze Call of Duty: WW2 je nutné si hru předobjednat. Pokud jste tak ještě neučiinili můžete to napravit zde.

Na jakých platformách si budu moct betaverzi Call of Duty: WW2 zahrát?
Betaverze Call of Duty: WW2 bude dostupná puze pro konzole Plystation 4 a Xbox ONE.

Kam mám vložit klíč k betaverzi Call of Duty: WW2?
Klíč k betaverzi Call of Duty: WW2 je potřeba zadat na adrese callofduty.com/beta, kde se vložením kódu zaregistrujete k hraní a na e-mail obdržíte řádné potvrzení.

Předobjednal jsem si Call of Duty: WW2 na Playstation Store / Xbox Live Store a neobdržel jsem žádný klíč, co mám dělat?
Žádný klíč nepotřebujete. Jestliže jste Call of Duty: WW2 objednali přes výše zmíněné obchody bude váš přístup do betaverze aktivní automaticky. Žádná ověření nejsou třeba.

Chci si Call of Duty: WW2 předobjednat u svého lokální prodejce her. Jak získám klíč k betaverzi?
Ve většině případech je klíč k betě Call of Duty: WW2 na vytisknutý na vaší účtence či potvrzení o objednávce. Další možností může být zaslání klíče na váš e-mail. Kontaktujte prodejce jestliže i tak svůj klíč nemáte.